Zpět do obchodu

Registrace

Proč nakoupit

Často se ptáte a my odpovídáme

V čem se košile MUSCULT liší od konkurence?

Košile MUSCULT vznikly jako reakce na současný trh s košilemi. K dispozici jsou dnes košile různých kvalit, které mají ale jedno společné. Pokud posilujete, jste svalnatí a nenecháte si košili ušít na míru, tak vám nikdy správně nepadnou. Proto jsme se rozhodnuli udělat košile pro všechny, kdo dělají silové sporty.

Jak košile vznikají?

Od začátku bylo naší prioritou dělat co nejkvalitnější košile. Nechtěli jsme nakupovat podřadné látky, šít košile v Bangladéži za hrst rýže a o zákazníky bojovat cenou. Věříme, že když děláte věci pořádně, lidé to ocení. Našli jsme si české dodavatele na látky, knoflíky, etikety, pustili jsme se do návrhu střihu a výsledkem jsou unikátní košile z prémiové bavlny, které se příjemně nosí a padnou sportovcům!

Proč košile pro sportovce?

Sami jsme sportovní typy a tak dlouho jsme hledali padnoucí košili, až jsme se rozhodli je sami vyrábět. Pustili jsme se do něčeho, co na trhu chybí a čemu věříme.

Jak kvalitní jsou kožené doplňky?

Na naše pásky a peněženky klademe stejné požadavky jako na košile. Takže pásky i peněženky vznikají v České republice. Nakonec jsme vybrali takovou kůži, která se časem vyhlazuje. Takže na peněžence i na pásku poznáte jeho historii, kdy získají patinu a lesk.

Jak probíhá nákup a doprava zboží?

Košile, pásky i peněženky, které jsou k dispozici je možné nakoupit v internetovém obchodě. Objednávku v co nejkratším čase zpracujeme a odesíláme. Při platbě na účet posíláme v co nejraktším čase po přijetí peněz, u dobírky posíláme ihned. O zaslání vás budeme samozřejmě informovat!

Mohu košile někde vyzkoušet?

I tuto možnost připravujeme a budeme vás o ní informovat. V současné chvíli však tato možnost není. Zároveň si však za košilemi stojíme, takže si klidně košili objednejte a pokud vám náhodou nebude, rádi vám ji vyměníme, případně ji můžete do 14 dní vrátit.

 

 

 

Zpět do obchodu